Dyplomy

W życiu naszym i naszych bliskich nie brakuje ważnych momentów, które należy upamiętniać. Rocznice, jubileusze, urodziny i wiele innych okazji – każda z nich to dobry powód, aby zamówić u nas personalizowane dyplomy. Elegancki projekt, staranne wykonanie, bardzo duża czytelność i praktyczna ramka. Zakupione u nas dyplomy będą posiadać treść podaną przez Państwa, ładnie zaprojektowaną przez naszego grafika. Stanowić będą ważną pamiątkę na kolejne lata, przypominając o Waszej pamięci i szacunku, którym darzycie konkretną osobę, parę lub firmę.

Eleganckie dyplomy wykonujemy także dla firm. Takie dyplomy budują zaufanie do ich posiadacza oraz kreują pozytywny wizerunek firmy lub osoby. Ich unikatowy wygląd sprawia, że będą ozdobą każdego pomieszczenia, w którym zajmą honorowe miejsce.

Dyplomy posiadają z tyłu wyfrezowany kanalik umożliwiający zawieszenie dyplomu na ścianie. Opcją dodatkową do każdego dyplomu jest ekskluzywne etui w układzie poziomym lub pionowym do wyboru, posiadamy je w kolorze bordowym.

Produkty 1 do 20 z 26

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 20 z 26

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Dyplom - krótka charakterystyka

Każdemu z nas jest miło, jeżeli inni pamiętają o ważnych dla nas dniach. Mogą to być: imieniny, urodziny, wydarzenia typu: "Dzień Ojca", "Dzień Matki". Bywają jednak takie okazje bądź daty, gdzie chcielibyśmy dostać bądź podarować komuś coś szczególnego, nietuzinkowego, czego większość osób nie ma. Same życzenia to za mało. Proponujemy zamówienie u nas dyplomów na np.: dwudziestolecie, trzydziestolecie czyjegoś małżeństwa, podziękowanie za wolontariat, uhonorowanie wieloletniej pracy w firmie (wieloletniej pracy jako wychowawca w klasie, jako nauczyciel języka obcego), podziękowanie za bycie gospodarzem klasy, przewodniczącą koła gospodyń domowych itd. Takich okazji jest tak naprawdę mnóstwo. Dyplomy stworzone przez naszych grafików cechuje staranność wykonania, elegancja. Każdy z nich jest włożony w ramkę, a treść, którą sobie Państwo zażyczą by umieścić na nich, będzie czytelna.

Dyplom jako wyjątkowy prezent

Ogromną zaletą takiego podarunku jest to, że może wisieć czy to w salonie, gabinecie czy sypialni przez wiele, wiele lat i nic mu się nie stanie. Po długim okresie śmiało będziemy mogli pokazać go wnukom. Kwiaty niestety zwiędną, drogie perfumy po pewnym czasie zużyjemy, a dyplom zostanie na wieki. Oprócz tego za dyplomami jako prezentami przemawia to, że możemy przekazać swoje życzenia na dłużej, poprzez zapisaną na nich treść. Słowa mają ogromną moc. Wyobraźmy sobie, że możemy stworzyć dowolną formułkę na rocznicę ślubu rodziców, siostry albo wymyślić podziękowania wraz z kolegami dla nauczycielki, która uczyła nas przez całe liceum. To coś wspaniałego. Prezent spersonalizowany, czyli taki, który jest stworzony konkretnie dla danej osoby, jest naprawdę dobrym podarunkiem. Rodzice na pewno ucieszą się z życzeń albo nauczycielka z dyplomu od klasy bardziej niż z popularnej zastawy, kwiatów czy kosza słodyczy. Gdy ktoś spojrzy na taki dyplom od razu pomyśli o tym, jak bardzo ważna dla kogoś jest osoba, której jest on zadedykowany.

Podarunek warty zamówienia!

Zatem jeżeli chcesz podarować komuś prezent, który nie będzie jak inne, będzie się wyróżniał, to zamów u nas dyplom. Życzenia, gratulacje, podziękowania - dobrane specjalnie dla jakiejś osoby, bądź osób, sprawią, że obdarowani poczują się naprawdę wyjątkowo. Można u nas zamówić również etui do dyplomu.
Osoby bardziej lubiące eksponować tego typu rzeczy, będą mogły powiesić go w salonie w widocznym miejscu tak by był podziwiany przez innych, te lubiący raczej mniejszą manifestację, w gabinecie czy swoim prywatnym pokoju. Zawsze jednak każdy z nich będzie z radością spoglądał na treść, którą do niego skierowaliśmy i być może z łezką w oku pomyśli o nas!