Co na prezent z okazji Komunii Świętej?

Pierwsza Komunia Święta jest pierwszym sakramentem, którego dziecko jest już świadome, zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i uroczystej atmosfery. Dzień ten jest przede wszystkim religijnym przeżyciem i spotkaniem w gronie rodziny, ale dla dodatkowego podkreślenia ważności tego wydarzenia dzieci obdarowywane są przez najbliższych różnymi prezentami. Najlepiej, gdy prezent wręczany z okazji przyjęcia Pierwszej Komunii jest jednocześnie pamiątką, która przez długie lata będzie przywracać wspomnienia z tego szczególnego dnia. W tej kwestii bardzo dobrym rozwiązaniem jest dodanie grawerowanej dedykacji, która sprawi, że prezent stanie się bardzo osobisty i wyjątkowy.

Proponujemy obrazki na drewnianym podkładzie, powlekane warstwą lakierowanego srebra, przedstawiające wizerunki Świętej Rodziny, Matki Boskiej albo Pana Jezusa. Do każdego zamówienia gratis dołączamy tabliczkę z dowolnym tekstem/dedykacją, dzięki której prezent stanie się niepowtarzalną pamiątką dla obdarowanego dziecka.

https://unikalnyprezent.pl/ryngrafy/srebrny-ryngraf-swieta-rodzina-grawerowany-22-13cm.html 

 https://unikalnyprezent.pl/ryngrafy/srebrny-ryngraf-jezu-ufam-tobie-grawerowany-prezent-dla-babci-pamiatka-pierwszej-komunii-swietej-80001-3l-13x9cm-0-113kg-1070.html

Bardzo elegancki i ponadczasowy, doskonale sprawdzający się jako prezent z okazji Pierwszej Komunii, jest tradycyjny ryngraf. Występujący najczęściej w kształcie ozdobnej metalowej tarczy, zazwyczaj przedstawia wizerunek Matki Boskiej lub innych świętych, w naszej ofercie znajdują się także ryngrafy w formie gorejącego Serca Pana Jezusa. Proponujemy ryngrafy wykonane ręcznie ze srebra próby 925. W cenie produktu na odwrocie wykonujemy grawer z dowolną dedykacją, imieniem lub datą.

https://unikalnyprezent.pl/ryngrafy/klasyczny-srebrny-ryngraf-matka-boska-ostrobramska-z-dzieciatkiem-r06-grawerowany-prezent-z-okazji-chrztu-prezent-z-okazji-narodzin-dziecka-4x4cm-13g.html

https://unikalnyprezent.pl/ryngrafy/klasyczny-srebrny-ryngraf-gorejace-serce-jezusa-prezent-z-okazji-chrztu-7-5x5-5cm-11-7g.html

Kolejną propozycją podarunku z okazji Pierwszej Komunii jest elegancki, biały różaniec w specjalnie dedykowanym posrebrzanym pudełeczku. Dodatkowo polecamy wygrawerowanie dowolnej dedykacji bezpośrednio na pudełku lub wykonanie grawerowanej tabliczki i zamocowanie jej do pudełka.

https://unikalnyprezent.pl/pudelko-na-rozaniec-platerowane-srebrem-z-eleganckim-rozancem-z-grawerowana-tabliczka-pamiatka-komunii-sw-prezent-z-okazji-komunii-swietej.html

Bardzo wyjątkowym i oryginalnym prezentem może być również ręcznie szlifowana kryształowa statuetka, w swojej ofercie posiadamy statuetki w przeróżnych formach i kształtach, na których wykonujemy grawer dedykacji i/lub zdjęcia. Każda z nich wspaniale zaprezentuje się na niejednej półce, stole lub biurku, stając się jednocześnie piękną ozdobą pomieszczenia. Z okazji Pierwszej Komunii szczególnie polecamy model z niespotykanym połączeniem kryształu i ręcznie malowanej porcelany. Przed realizacją każdego zamówienia przygotowujemy projekt z wizualizacją graweru. Statuetki pakowane są w eleganckie pudełka.

https://unikalnyprezent.pl/personalizowany-prezent-z-okazji-pierwszej-komunii-swietej-20x18x5-5cm.html 

https://unikalnyprezent.pl/lc149n-personalizowany-prezent-z-okazji-pierwszej-komunii-swietej-20x11cm-0-78kg.html

Klasyczny dyplom jest oznaką wyróżnienia, trwałą pamiątka o estetycznym i wyjątkowym wyglądzie.
Jest formą uhonorowania, a także idealnym prezentem upamiętniającym rocznicę, dlatego też idealnie sprawdzi się w roli prezentu na Pierwszą Komunię Świętą. Proponujemy kolorowe dyplomy, dostępne w kilku wielkościach, solidnie wykonane na podkładzie drewnianym. Dyplom pięknie prezentuje się w eleganckim etui, które również posiadamy w swojej ofercie.

https://unikalnyprezent.pl/dyplom-20x25-cm-typ-03-sredni-pamiatka-pierwszej-komunii-swietej-0-584kg.html

Zapraszamy do naszego sklepu z pamiątkami na Komunię i Chrzest Święty mieszczącego się w Warszawie przy ul. Lindleya 14a.

Dodaj komentarz