Dlaczego warto zainwestować w nawilżacz powietrza?

Sezon grzewczy w pełni. Ciepłe powietrze oznacza suchą skórę, łamliwe włosy, problemy z koncentracją i zatokami, kaszel i złe samopoczucie.
Idealnym rozwiązaniem jest kupno nawilżacza powietrza. Dlaczego?

Najlepiej czujemy się w pomieszczeniach, w których wilgotność powietrza wynosi więcej niż 30%. Liczne badania naukowe potwierdziły, że optymalna dla człowieka jest wilgotność powietrza na poziomie 40-60%. Żeby sprawdzić jakim powietrzem oddychamy wystarczy zaopatrzyć się w higrometr, czyli wilgotnościomierz, który wskazuje na jakim poziomie jest wilgotność powietrza w pomieszczeniu, oraz czy istnieje konieczność nawilżenia tego powietrza.

Najlepszym rozwiązaniem są nawilżacze ultradźwiękowe. To bardzo skuteczne nawilżacze.
W tych nawilżaczach powietrza ultradźwięki służą do rozbijania cząsteczek wody i tworzenia mgiełki, która jest uwalniana na zewnątrz. Mgiełka jest przyjemnie chłodna i ją widać.
Urządzenia te są energooszczędne i wydajne. Idealne dla osób poszukujących uniwersalnego nawilżacza do stosowania przez cały rok.

Zachęcamy do zakupu prezentowanego poniżej nawilżacza, który ma również funkcję lampki nocnej oraz może służyć do aromaterapii.

https://unikalnyprezent.pl/nawilzacz-powietrza-led-jonizator-prezent-dla-dziecka-prezent-do-biura.html

Jest nieduży, dostępny w ładnych pastelowych kolorach, idealny jako prezent na Wigilię.

Można go obejrzeć w naszym sklepie firmowym w Warszawie przy ul. Lindleya 14a.

Zapraszamy

Dodaj komentarz