Użyteczność Lampy UV do kupienia na www.unikalnyprezent.pl

Czy mój dom i przedmioty, których używam na co dzień, są tak bezpieczne, jak mogłoby mi się to wydawać?

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że na przeciętnym telefonie komórkowym znajduje się „18 razy więcej bakterii niż na sedesie w publicznej toalecie”. Bakterie i wirusy przenoszą się na telefony z naszych rąk. Nic w tym dziwnego, przecież często dotykamy brudnych poręczy, klamek i wszystkiego, z czym mamy kontakt w codziennym życiu.

Również kobieca torebka czy plecak, który zabieramy ze sobą — do sklepu, do biura, a może nawet do publicznej toalety, gromadzą bakterie, gdziekolwiek się nie znajdą.
Buty także mogą być siedliskiem zarazków, które wnosimy do naszych domów. Przecież nigdy nie wiadomo w co wdepniemy chodząc na zewnątrz. Nie tylko my przynosimy wirusy z zewnątrz, dochodzą do tego dzieci, zwierzęta oraz wszelkie osoby składające wizytę.
Sami myjemy i dezynfekujemy ręce, pozbywając się bakterii. A co z mikroorganizmami które przyniesione z zewnątrz znajdują się w domu, na kuchennych blatach, ubraniach, ręcznikach kąpielowych? Zarazki bardzo łatwo mogą znaleźć sposób na zaatakowanie naszych układów odpornościowych, łatwo złapać grypę, wysypkę skórną, a nawet NIEZIDENTYFIKOWANĄ chorobę!

W tym przypadku idealnym rozwiązaniem jest wykorzystanie lampy UV, czyli urządzenia dezynfekującego za pomocą światła ultrafioletowego, które emitując wiązkę UV eliminuje praktycznie wszystkie zarazki. Testy laboratoryjne wykazały, że jest w stanie usunąć do 99% bakterii i zarazków, dlatego też są bardzo często wykorzystywane w gabinetach lekarskich czy kosmetycznych. Poręczne i łatwe w użyciu urządzenie pomoże pozbyć się niebezpiecznych mikroorganizmów.

Zachęcamy do zakupu lampy UV w naszym sklepie internetowym

https://unikalnyprezent.pl/figurki-pozytywki/lampa-uv-do-sterylizacji-i-ozonowania-46x21-cm.html

Zapraszamy także do naszego salonu w Warszawie przy ul. Lindleya 14a.

Dodaj komentarz