Karafki

Eleganckie i ekskluzywne karafki i zestawy karafek ze szklankami na prezent z okazji urodzin, jako podziękowania dla Rodziców, jubileusz firmy, itp.

Karafki - praktyczny prezent dla mężczyzny, który na pewno mu się spodoba. Wykonane z najlepszych jakości szkła i kryształów, dostępne w oryginalnych kształtach, występujące pojedynczo, jak i kompletach. Nasze karafki będą stanowić niepowtarzalną ozdobę barku, regału lub stołu, szczególnie jeśli zostaną wypełnione dobrym winem, szlachetną whisky czy przepysznym rumem. Idealnie dopasowane korki zapewniają świeżość smaku, a stylowy wygląd karafki jeszcze bardziej podnosi rangę alkoholu, którym została wypełniona.

18 produkt(ów)

na stronę

18 produkt(ów)

na stronę

Karafka to niezwykle gustowny i elegancki prezent, szczególnie dla mężczyzny. Stanowi piękną ozdobę zarówno salonu, pokoju, ale i także biura. Wypełniona alkoholem wyśmienicie się prezentuje, dodaje pomieszczeniu szyku i świetnie wygląda się na stole lub w barku.

Piękne naczynie, nie tylko na alkohol

Karafki służą przede wszystkim jako naczynie przeznaczone do przechowywania wszelkiej maści alkoholi. Najpowszechniej wlewa się do nich trunki złociste, takie jak whiskey,rum, koniak czy brandy. Równie wykwintnie karafka wygląda jednak wypełniona czerwonym winem, podkreślając jego głęboki smak i eksponując kolor. Jest ona również odpowiednim naczyniem do przelewania wody, która fantastycznie mieni się w jej wnętrzu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo karafki o różnych kształtach, począwszy od bardziej klasycznych kompozycji, po dużo bardziej oryginalne, finezyjne projekty. Dzięki pięknym grawerom, część naszych produktów dedykowana jest na specjalne okazje, takie jak np. urodziny i jubileusze. Nasze karafki sprzedajemy też w zestawach ze szklankami, tworząc niebanalny, niezwykle wyszukany komplet. Sprzedawane przez nas produkty zostały wyprodukowane z najwyższej jakości masywnego szkła, odpornego na zarysowania i obtłuczenia.

Dlaczego karafka?

Dlatego, że elegancko podany alkohol zawsze smakuje lepiej. Ponadto, dzięki idealnie dopasowanym korkom, dostęp do trunku jest szybki i łatwy. Ważne też, że alkohole przechowywane w korkowanych butelkach często nabierają niekorzystnego smaku, dlatego warto trzymać je w szklanej karafce. Co więcej, karafka sama w sobie jest pięknym przedmiotem, który bezwzględnie spodoba się każdemu obdarowanemu.