Dyplomy

W życiu naszym i naszych bliskich nie brakuje ważnych momentów, które należy upamiętniać. Rocznice, jubileusze, urodziny i wiele innych okazji – każda z nich to dobry powód, aby zamówić u nas personalizowane dyplomy. Elegancki projekt, staranne wykonanie, bardzo duża czytelność i praktyczna ramka. Zakupione u nas dyplomy będą posiadać treść podaną przez Państwa, ładnie zaprojektowaną przez naszego grafika. Stanowić będą ważną pamiątkę na kolejne lata, przypominając o Waszej pamięci i szacunku, którym darzycie konkretną osobę, parę lub firmę.

Eleganckie dyplomy wykonujemy także dla firm. Takie dyplomy budują zaufanie do ich posiadacza oraz kreują pozytywny wizerunek firmy lub osoby. Ich unikatowy wygląd sprawia, że będą ozdobą każdego pomieszczenia, w którym zajmą honorowe miejsce.

Dyplomy posiadają z tyłu wyfrezowany kanalik umożliwiający zawieszenie dyplomu na ścianie. Opcją dodatkową do każdego dyplomu jest ekskluzywne etui w układzie poziomym lub pionowym do wyboru, posiadamy je w kolorze bordowym.