Karafki

Eleganckie i ekskluzywne karafki i zestawy karafek ze szklankami na prezent z okazji urodzin, jako podziękowania dla Rodziców, jubileusz firmy, itp.

Karafki – praktyczny prezent dla mężczyzny, który na pewno mu się spodoba. Wykonane z najlepszych jakości szkła i kryształów, dostępne w oryginalnych kształtach, występujące pojedynczo, jak i kompletach. Nasze karafki będą stanowić niepowtarzalną ozdobę barku, regału lub stołu, szczególnie jeśli zostaną wypełnione dobrym winem, szlachetną whisky czy przepysznym rumem. Idealnie dopasowane korki zapewniają świeżość smaku, a stylowy wygląd karafki jeszcze bardziej podnosi rangę alkoholu, którym została wypełniona.

W naszej ofercie znajdują się zarówno karafki polskiej fabryki Krosno jak i czeskiej fabryki wyrobów kryształowych Crystal Bohemia, obie te firmy są znane na całym świecie. Posiadamy zestawy do whisky karafka + szklanki lub zestawy do likieru / wódki karafka + kieliszki. Cena podana na stronie zawiera koszt grawerowania na karafce. Grawerowana karafka może być trafionym prezentem dla szefa z okazji rocznicy firmy ale także dla bliskiej nam osoby z okazji urodzin, np. na jubileusz 50-lecia.