Kompasy i lupy

Podróże są pasją milionów ludzi. Wprawdzie dawno minęły czasy, kiedy planowanie wyprawy wymagało studiowania mapy z lupą w dłoni czy poruszaniu się na azymut, jednak kompasy i lupy w dalszym ciągu pozostały symbolem prawdziwego podróżnika. Warto z nich skorzystać, jeśli planujesz upominek dla ważnej osoby. Posiadamy bardzo szeroki wybór takich produktów, które z pewnością zaspokoją gusta najbardziej wymagających osób. Praktyczne lupy, przydatne również przy czytaniu umów, jak i wielofunkcyjne kompasy, to tylko mały wycinek naszej oferty.

Kilka wkazówek jak używać kompasu. Aby kompas dobrze wskazywał kierunek zawsze należy go trzymać w pozycji poziomej. Tylko wtedy tarcza będzie mogła się swobodnie obracać. Sprawdzając kierunek przy pomocy kompasu nie należy stać blisko urządzeń emitujących pole magnetyczne a także nie należy trzymać w ręku metalowych rzeczy takich jak nóż. Maszerując często rozglądaj się i zapamiętuj mijane miejsca. Często zerkaj na mapę by zorientować się gdzie jesteś, a kierunek marszu regularnie sprawdzaj na kompasie.Najlepsze są kompasy z miarką i lupkądo lepszego czytania map.

Grawerowany kompas będzie świetnym prezentem dla podróżnika, lub prezentem metaforycznym dla osoby która się zagubiła. Lupę można za to sprezentować babci lub dziadkowi jako prezent z okazji Dnia Babci lub Dnia Dziadka.

8 produkt(ów)

na stronę

8 produkt(ów)

na stronę

Szukasz unikalnego prezentu dla Twoich bliskich? Właśnie trafiłeś pod dobry adres! Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór wyjątkowych upominków dla osób pełnych pasji.

Kompasy i lupy

Chociaż w dobie smartfonów oraz elektronicznych sprzętów do nawigacji trudno nam sobie wyobrazić wędrówki z mapą w dłoni. Nadal na świecie istnieją prawdziwi odkrywcy, którym nie straszna jest rozładowana bateria i brak zasięgu. Właśnie dla nich przygotowaliśmy niezwykłą ofertę gadżetów, dzięki którym zawsze będą oni wstanie wskazać tę właściwą drogę.

Unikalne kompasy dla prawdziwych miłośników podróży

Kompas to niezastąpiony asystent każdego miłośnika leśnych wędrówek, dzięki któremu zawsze będą oni wstanie odnaleźć właściwy kierunek. W ofercie naszego sklepu znajdziesz niezawodne modele kompasów, które charakteryzują się nie tylko funkcjonalnością, ale również wspaniałym wyglądem, uzupełnionym unikalnym grawerem.

Wspaniałe lupy dla wytrawnych odkrywców

Nie trzeba być odkrywcą, aby wiedzieć, że lupa to idealny prezent dla wszystkich osób, które pragną dostrzec więcej. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór niniejszych produktów w różnym stylu. Piękne drewniane lupy zapewniające, aż pięciokrotne przybliżenie to niezastąpiony gadżet dla miłośników zbierania znaczków Natomiast podświetlana lupa we stylowej oprawie z unikalnym grawerem to idealna propozycja dla osób, które kochają studiować mapy, oraz stare fotografie.

Kompasy i lupy, choć dla niektórych mogą stanowić relikt dawnych czasów, dla wielu nadal są niezastąpionymi gadżetami, dzięki którym mogą odkrywać świat!