Piersiówki

Prezent dla prawdziwego faceta, który lubi spędzać czas w męskim towarzystwie. Polowanie, górska wyprawa czy wieczór spędzony przy ognisku. Nic tak dobrze nie działa na poprawę humoru, jak mała ilość rozgrzewającego napoju. Stalowe piersiówki, a także komplety piersiówka i kieliszki, to prezent, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy Pana. Na każdym metalowym elemencie - czy to na piersiówkach czy kieliszkach, możemy wykonać dowolną, grawerowaną dedykację, pamiątkowy napis lub logo. Każde zdobienie jest odporne na ścieranie i inne uszkodzenia.

19 produkt(ów)

na stronę

19 produkt(ów)

na stronę

Unikalne Piersiówki na prezent

Piersiówka to do prawdy iście męski przedmiot. Jest idealnym prezentem dla prawdziwego mężczyzny, który lubi od czasu do czasu wyskoczyć z kolegami w plener. Niezależnie od tego, czy będzie to polowanie, wypad na ryby nad jezioro, czy górski rajd, to dzięki metalowej piersiówce i łykowi zawartej w niej niewielkiej ilości boskiego napoju, prawdziwy mężczyzna będzie mógł się zrelaksować albo rozgrzać w miłej atmosferze.

Piersiówka z grawerem

Każdy mężczyzna ucieszy się z takiego prezentu, a za każdym razem, kiedy wyciągnie go zza pazuchy, na jego twarzy pojawi się szczery uśmiech. Na każdym metalowym elemencie można zamówić trwały i odporny na ścieranie grawer z dedykacją lub logiem firmy. Nada to prezentowi bardziej osobisty charakter albo pozwoli budować silniejsze przywiązanie do danej marki albo też na kilka cieplejszych myśli o osobie, która ten prezent podarowała. Uhonoruj swojego mężczyznę lub kolegę wspaniałą piersiówką z grawerem!

Jaką piersiówkę wybrać?

W naszej ofercie znajdują się piersiówki pojedyncze i całe zestawy. Bardziej wartościowe i ekskluzywne piersiówki dostępne są w zestawie z czterema kieliszkami w ozdobnym etui z zamszowym obiciem w środku. Sama piersiówka z takiego zestawu dostępna jest z całkowitym lub częściowym pokryciem skórzanym lub bez żadnych ozdób materiałowych. Każda wersja ma nieco inny styl i różni się kolorami. 

W ofercie sklepu dostępny jest też szeroki wachlarz piersiówek stalowych sprzedawanych osobno. Można tu nabyć też nietypowe produkty nazywane np. "Piersiówka Różowa Wieczór Panieński" albo "Piersiówka w kształcie ryby".

Każda piersiówka stalowa i każdy element zestawu może zostać okraszony grawerem okolicznościowym lub na przykład logiem firmy. Będzie to doskonały i unikatowy prezent na urodziny, imieniny, na Walentynki, Mikołajki albo na rocznicę. Jest to rzecz unikatowa, ale zakup piersiówki na prezent jest też pomysłem uniwersalnym, który zawsze przez mężczyzn jest mile odbierany!