Elegancki grawerowany prezent dla nauczyciela, prezent z okazji Dnia Nauczyciela 1149 20,5×11,5 cm

365,00 

Elegancka kryształowa statuetka dla wychowawczyni z motywem czapki absolwenta to wyjątkowy sposób na wyrażenie wdzięczności za trud, wsparcie i wskazanie właściwej drogi. Wysokiej jakości szkło, precyzyjny grawer i klasyczna forma sprawiają, że to piękna, ponadczasowa pamiątka od uczniów.

Wymiary 22×12 cm
Opakowanie w cenie produktu.
W cenę wliczony jest koszt grawerowania dedykacji lub grafiki.

Grawerowanie i grafika jest wykonywana za pomocą zaawansowanej technologii laserowej.

Termin wykonania 2-3 dni

 

Opis

Ta elegancka kryształowa statuetka dla wychowawczyni lub nauczyciela to wyjątkowy prezent, który w piękny sposób podkreśla znaczenie edukacji i wdzięczność uczniów.

Wykonana z wysokiej jakości szkła kryształowego, zachwyca przejrzystością, starannym wykonaniem oraz symbolicznym motywem czapki absolwenta, który idealnie oddaje charakter szkolnego podziękowania.

Precyzyjny grawer z inspirującym cytatem oraz dedykacją od uczniów sprawia, że statuetka staje się nie tylko elegancką dekoracją, ale przede wszystkim emocjonalną pamiątką, która pozostaje na lata. Doskonale sprawdzi się jako prezent na zakończenie roku szkolnego, zakończenie klasy, pożegnanie wychowawcy, Dzień Nauczyciela czy inne uroczystości szkolne.

To idealny wybór dla osób, które chcą podziękować w sposób wyjątkowy, estetyczny i pełen klasy.

Wymiary: : 22×12 cm
Opakowanie w cenie produktu

W cenę wliczony jest koszt grawerowania dedykacji lub grafiki. Grawerowanie i grafika jest wykonywana za pomocą zaawansowanej technologii laserowej.

Termin wykonania 2-3 dni robocze.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg