O nas

UnikalnyPrezent.pl – miejsce pełne upominkowych inspiracji.

Oferujemy grawerowane prezenty na każdą okazję i na każdą kieszeń, od symbolicznych upominków po wyszukane wyróżnienia biznesowe.

Grawerowana dedykacja nadaje indywidualny charakter każdemu podarunkowi. Działamy nieszablonowo, w 100% dopasowując się do wizji naszych Klientów.
Chcemy dać Im możliwość uczestniczenia w kreowaniu finalnej idei upominku. Jeden produkt może stanowić bazę do zrealizowania wielu indywidualnych koncepcji.

Nasza oferta obejmuje statuetki z kryształu, których jesteśmy wyłącznym importerem na rynek krajowy. Proponujemy również inne gotowe produkty, które po wygrawerowaniu nabierają niepowtarzalnego charakteru, np. breloki, długopisy, karafki, piersiówki, pióra wieczne, ryngrafy, scyzoryki, szklanki, wazony, zapalniczki.
Współpracujemy z dystrybutorami znanych marek m.in. Bohemia, Heri, Krosno, Parker, Valenti & Co, Victorinox, Waterman, Zippo.

Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom, grawerujemy również na przedmiotach nam powierzonych.

Posiadamy stacjonarny punkt w centrum Warszawy, w którym można osobiście zapoznać się z obecną ofertą, dokładnie obejrzeć dostępne produkty, skorzystać z porad naszych ekspertów w dziedzinie grawerowania oraz złożyć zamówienie.

UnikalnyPrezent.pl
ul. Williama Lindleya 14a
02–013 Warszawa
tel. 22 622 11 78